Wszystkie zabiegi na twarz w naszym gabinecie są indywidualnie dobierane do klienta przez wykwalifikowanego kosmetologa po wcześniejszej konsultacji. Kosmetolog dobiera właściwą terapię dla skóry ( uwzględniając wskazania i przeciwwskazania), wybiera zabiegi oraz wskazuje właściwą pielęgnację i postępowanie w warunkach domowych. Zabiegi na twarz są dedykowane dla kobiet, mężczyzn jak również dla nastolatków.

Terapia skóry dojrzałej – zabiegi anti-aging, stymulujące produkcję kolagenu i elastyny, złuszczające martwy naskórek, rewitalizujące, poprawiające owal twarzy.
Terapia skóry suchej i odwodnionej – zabiegi skupiające się na odbudowie bariery skórno-naskórkowej oraz nawilżeniu głębszych warstw skóry.
Terapia skóry tłustej i trądzikowej – terapia służy odblokowaniu ujść gruczołów łojowych, normalizacji sebum, usunięciu nagromadzonej warstwy rogowej. Tutaj pojawiają się m.in. peelingi enzymatyczne oraz chemiczne.
Terapia skóry naczyniowej, z rumieniem i trądzikiem różowatym – służą wyciszeniu nadmiernej aktywności naczyń, wyciszeniu rumienia, wzmocnienia skóry, łagodnej pielęgnacji.
Terapia skóry wrażliwej, atopowej, łuszczycowej – specjalistyczne zabiegi przeznaczone dla skór chorobowo zmienionych, z zaburzoną/uszkodzoną barierą skórną, skoncentrowane na wzmocnieniu skóry i remisji zmian skórnych.
Terapia skóry z przebarwieniami i bliznami – skoncentrowane na usunięciu/redukcji przebarwień posłonecznych oraz pozapalnych, a także blizn, w tym potrądzikowych.
Terapia dla kobiet w ciąży i karmiących – tu szczególnie sprawdzają się zabiegi łagodnie oczyszczające, nawilżające i zapobiegające przebarwieniom.
Terapia skóry zanieczyszczonej (oczyszczanie) to zabiegi pozwalający oczyścić skórę z zaskórników otwartych i zamkniętych. Nie są to zabiegi tylko dla skór tłustych czy trądzikowych, ale wszystkich tych, które mają problem z rozszerzonymi porami, zaskórnikami czy grudkami.
Terapia skóry „przed ślubem”dla kobiet i mężczyzn – pozwala na odświeżenie skóry twarzy i poprawić jej nawilżenie, aby w tym najważniejszym dniu wyglądać świeżo i świetliście.
Peelingi chemiczny kwasami są dedykowane dla różnych skór, dobierane indywidualnie przez kosmetologa dla cer problematycznych
Masaż twarzy poprawia elastyczność skóry jak i jej owal. Masaż zmniejsza napięcia, poprawia krążenie, przywraca i odmładza organizm, jednocześnie umożliwiając głęboki relaks.
Dermapen 3™ jest nowoczesnym urządzeniem medycznym, które pozwala na wykonanie zabiegów anti-aging, regeneracyjnych, rozjaśniających i leczniczych na skórze twarzy, ciała i głowy. Dermapen3 w naturalny sposób pobudza skórę do odnowy dzięki technologii pulsujących igieł.

Zabieg zapewnia poprawę owalu twarzy, spłycenie zmarszczek mimicznych twarzy, rozjaśnienie cieni pod oczami, ujędrnienie i regeneracja skóry, rozjaśnienie przebarwień, odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, zahamowanie wypadania włosów i ich zagęszczenie.

Wskazania do zabiegu:

  • zmarszczki twarzy, szyi, dekoltu i górnych powierzchni dłoni
  • wiotkość skóry
  • przebarwienia
  • blizny
  • blizny potrądzikowe
  • rozstępy
  • cellulit
  • wypadanie włosów

Zabiegi

Terapia skóry dojrzałej

Terapia skóry suchej i odwodnionej

Terapia skóry tłustej i trądzikowej

Terapia skóry naczyniowej, z rumieniem i trądzikiem różowatym

Terapia skóry wrażliwej, atopowej, łuszczycowej

Terapia skóry z przebarwieniami i bliznami

Terapia dla kobiet w ciąży i karmiących

Terapia skóry zanieczyszczonej (oczyszczanie)

Terapia skóry „przed ślubem”

Peeling chemiczny kwasami

Masaż twarzy

Dermapen

Zarezerwuj wizytę!

Wypełnij poniższy formularz i daj nam chwilkę czasu. Sprawdzimy czy w podany przez Ciebie dzień mamy wolne miejsca i oddzwonimy!