MGR. KOSMETOLOG SANDRA ROSIAK

Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości Beaty Mydłowskiej w Warszawie. Dyplomowany magister kosmetologii z dwiema  specjalizacjami: kosmetologią estetyczną i Wellness&Spa. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z dziedziny kosmetologii profesjonalnej, a także ukończyła szkołę masażu leczniczego. Jej pasją są zabiegi specjalistyczne na twarz i ciało oraz upiększające. Ciągle wyszukuje nowinki z zakresu nowoczesnych technik stosowanych w kosmetologii by pogłębić swoją wiedzę. Pracę wykonuje z zaangażowaniem i pasją. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą na temat pielęgnacji domowej oraz zdrowego stylu życia.

Stylistka paznokci

Uwielbia odkrywać nowinki ze świata stylizacji paznokci. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach w tej dziedzinie. Jest otwarta i kreatywna. Swoją pracę wykonuje ze szczególną starannością i dokładnością. Potrafi zadowolić nawet niezdecydowane klientki.

Stylistka rzęs

Jest osobą ambitną wykonującą swoją pracę z powołania. Cechuje ją precyzyjność i otwartość na wymagania klientek. Jest perfekcjonistką, czasem aż przesadnie. Uwielbia pracę ze stylizacją oka. Tworzy piękne rzęsy, o których marzy każda kobieta.

Fryzjer stylista

Już w dzieciństwie miała zamiłowanie do fryzjerstwa. Tworzyła fantazyjne fryzury na lalkach. Dzisiaj jest perfekcyjnym fryzjerem stylistą. Ukończyła wiele szkoleń, kursów i jest na bieżąco z najnowszymi trendami w stylizacji włosów. Jej recepta na sukces w zawodzie to zrozumienie prawdziwych potrzeb klienta i wykreowanie fryzury, która nie tylko spełni jego oczekiwania, ale także będzie praktyczna na co dzień.

Trycholog

Specjalista z zakresu zabiegów trychologicznych. Diagnozuje problem skóry głowy i włosów, przeprowadza terapię i dobiera właściwą pielęgnację domową. Często bierze czynny udział w konferencjach, ponieważ dziedzina trychologii wyznacza się niezwykłym postępem.

Śledź nas na Facebooku

Śledź nas na Instagramie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ!

Wypełnij poniższy formularz i daj nam chwilkę czasu. Sprawdzimy czy w podany przez Ciebie dzień mamy wolne miejsca i oddzwonimy!