Gold 24K Nanoplastia – zabieg wygładzający, wypełniający, prostujący włosy z efektem do 6 miesięcy. Nowość prosto Z Brazylii.
Brazylijska firma znana na całym świecie z wysokiej skuteczności zabiegów na włosy, wprowadza swoją najnowszą linię innowacyjnych produktów jako obietnicę zrewolucjonizowania technik rekonstrukcji stosowanych w salonach fryzjerskich na całym świecie!

Royal Gold 24K, opracowany ze szlachetnych substancji aktywnych i olejków owocowych z Amazonii, sprawia, że włosy są wyjątkowo lśniące i zdrowe. Profesjonalne preparaty użyte w zabiegu nanoplastii powodują intensywne leczenie włókien włosa.

Nanoplastia prostuje włosy w oparciu o składniki organiczne. Poza karbocysteiną oksoacetamidową, kosmetyki stosowane do tego zabiegu zawierają aminokwasy, kolagen, masło shea, olej arganowy, keratynę i witaminy. Nie ma tu substancji niebezpiecznych, więc nie ma żadnych przeciwskazań, żeby nanoplastię wykonywać też u kobiet w ciąży i karmiących. Zabieg jest bardzo długi. Trwa od 3 do 4 godzin.

Nanoplastia, a keratynowe prostowanie włosów

Te dwa zabiegi są podobne jeśli chodzi o oczekiwany efekt – wygładzenia, wzmocnienia włosów. Natomiast jeśli chodzi o składniki preparatów tych dwóch zabiegów różnią się bardzo. NANOPLATIA przynosi efekty bardziej spektakularne. Keratynowe prostowanie włosów służy przede wszystkim odżywieniu i rekonstrukcji włosów, a efekt uboczny, to wyprostowanie włosów (dzięki formaldehydu) utrzymujące się od 2 do 4 miesięcy.

Z kolei nanoplastia ma przede wszystkim wyprostować i wygładzić włosy. Ze względu na naturalne składniki efekty nanoplastii utrzymują się aż do 6 miesięcy.
Przeciwwskazaniem do keratynowego prostowania włosów jest ciąża i okres laktacji. Natomiast nanoplastia może być robiona na włosach u kobiet w ciąży i w czasie laktacji, jest zabiegiem bezpiecznym, bez formaldehydu.

Nanoplastia

Cennik

NANOPLASTIA*

   1h – 4h

400 zł

*cena zależna od ilości zużytego preparatu i gęstości włosów

Zarezerwuj wizytę!

Wypełnij poniższy formularz i daj nam chwilkę czasu. Sprawdzimy czy w podany przez Ciebie dzień mamy wolne miejsca i oddzwonimy!