Manicure klasyczny

Manicure klasyczny pozwala dopasować paznokieć do kształtu palca i opuszki. Kształt płytki paznokciowej u ludzi jest bardzo różnorodny. W trakcie zabiegu następuje nadanie kształtu paznokciom i ich opiłowanie łącznie z pielęgnacją „skórek”.

Manicure japoński

Manicure japoński (znany i stosowany przez Japonki od czterystu lat) sprawia, że paznokcie stają się odżywione i naturalnie błyszczące. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg japońskiego manicure jest odpowiedni dla obu płci. Efekt zabiegu to piękne, zdrowe paznokcie, które długotrwale błyszczą.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to zabieg polegający na przygotowaniu naturalnej płytki paznokcia i nałożeniu specjalnego lakieru hybrydowego. Zaletą lakieru hybrydowego jest to, że nie trzeba go suszyć, tylko od razu po wyjęciu dłoni z lampy możemy bez obaw wykonywać wszystkie czynności (idealne rozwiązanie dla wszystkich niecierpliwych). Po nałożeniu lakieru hybrydowego paznokcie stają się twarde i nie łamią się, gdyż są usztywnione przez specjalistyczną formułę lakieru, dzięki czemu wyglądają nienagannie i pięknie błyszczą przez długi czas (nawet do 3 tygodni).

Zabiegi

MANICURE KLASYCZNY Z MALOWANIEM ZWYKŁYM LAKIEREM

20-40min

MANICURE KLASYCZNY Z MALOWANIEM ODŻYWKĄ

20-40min

MALOWANIE ZWYKŁYM LAKIEREM

20-40min

MANICURE JAPOŃSKI

20-40min

MANICURE HYBRYDOWY

20-60min

MANICURE HYBRYDOWY ZE ZDOBIENIEM

20-60min

USUNIĘCIU LAKIERU HYBRYDOWEGO

20-60min

Zarezerwuj wizytę!

Wypełnij poniższy formularz i daj nam chwilkę czasu. Sprawdzimy czy w podany przez Ciebie dzień mamy wolne miejsca i oddzwonimy!